https://akademialatino.pl/impreza/

Ladies & Gentelman  – Special Latino Night w City Pub! 

Mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowy sylwester latino w City Pub (samo centrum Katowic ul. 3 Maja 23). To pierwsza historyczna okazja na tego typu wyjątkowe wydarzenie właśnie w tym znanym i lubianym miejscu. Bardzo cieszymy się, że udało się dopiąć wszystkie szczegóły logistyczne związane z imprezą.

                 

Cała noc w rytmach Bachaty, Kizomby i Salsy! Doskonała zabawa jest gwarantowana.

??  Dlaczego warto wybrać właśnie City Pub ??

Ta niezapomniana sylwestrowa noc (po roku przerwy) wymaga specjalnej oprawy. Zdecydowaliśmy się zatem na City zamiast innych tanecznych przestrzeni w których bywacie przez wiele tygodni w ciągu roku. Warto dodać, że Ladies & Gentelman Special Latino Night jest jedyną tego typu imprezą w Katowicach, która odbywa się w lokalu gastronomicznym!
Gramy od 19 do 4 nad ranem: Bachata/Kizomba/Salsa. Proporcje dobrane będą do Waszych preferencji! (stworzymy dla uczestników specjalną ankietę). O oprawę muzyczną zadba DJ ToMaSito. Miejsca na parkiecie z pewnością nikomu nie zabraknie.

⚡⚡ Ważne ⚡⚡

Lokal znajduje się w samym centrum Katowic, co zdecydowanie ułatwia wszelkie kwestie logistyczne związane z dotarciem/powrotem. Mamy zapewniony pyszny catering w formie szwedzkiego stołu, 2 ciepłe posiłki, szampana, napoje, powitalnego shota.
Stoliki będą dopasowane do liczebności grup! Wy rezerwujecie miejsca, a My zajmujemy się całą resztą!
Wasze wspomnienia zachowane zostaną na zdjęciach wykonanych profesjonalnym sprzętem przez naszego fotografa. Ilość miejsc dla pełnego komfortu każdego uczestnika ograniczona jest do 70 osób. Nie będzie tłoczenia się, bałaganu i przeskakiwania między stolikami, które czasem towarzyszą tego typu imprezom 🙂
Na dzień 10.12.2021 zostało 14 wolnych miejsc! Nie czekaj na ostatni moment, daj znać znajomym i wypełnij formularz rejestracyjny: TUTAJ
Poza tym do Waszej dyspozycji jako dodatkowe atrakcje znajdują się: bilard, dart, piłkarzyki.
O kolejnych szykowanych niespodziankach będziemy informować na bieżąco!
Jaka jest cena? (limit 70 miejsc)
180 zł (do 12 grudnia)
Przy rezerwacji stolików polecamy dobierać się w grupy. Dajcie znać znajomym, wypełnijcie formularz zapisów (skontaktujemy się z Wami). Spotkajmy się na jedynym takim Sylwestrze w Katowicach!
Formularz: Zapisuję się
Wydarzenie na FB: TUTAJ
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 727-984-784