https://akademialatino.pl/impreza/

Mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe weekendowe warsztaty tańca organizowane przez Akademię Latino! Masz świetną okazję żeby pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów nauczyć się najpopularniejszych stylów latino takich jak: Bachata, Salsa, Kizomba.

Zajęcia odbywają się zawsze w soboty oraz niedziele, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które:

 • nie mają czasu na regularne kursy w tygodniu pracy
 • chcą nauczyć się danego stylu w trybie przyspieszonym
 • już tańczą i zależy im na doskonaleniu własnych umiejętności
 • uważają, że aktywny wypoczynek jest jedną z najlepszych form spędzenia wolnego czasu
 • chcą nawiązać nowe znajomości i znakomicie się przy tym bawić

Kluczowa jest dla Nas przyjazna oraz wspierająca atmosfera panująca podczas zajęć. Stawiamy przede wszystkim na efektywną naukę oraz doskonałą wspólną zabawę. Każdy uczestnik warsztatów w trakcie kilku krótkich przerw ma możliwość skorzystania ze zdrowego cateringu oraz napojów (w tym pyszna gorąca kawa motywująca do dalszego treningu).

Ważne!

Na zajęciach nie musisz mieć pary. Weź ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii i chęci do zdobywania nowych umiejętności. Zawsze kontrolujemy zapisy żeby liczba kobiet i mężczyzn była taka sama lub bardzo zbliżona. To gwarantuje maksymalny komfort dla każdego kursanta.

Dlaczego Akademia Latino?

 •  Nauczysz się najpopularniejszych stylów Latino, które tańczą tysiące osób w Polsce oraz miliony na całym świecie.
 • Pod okiem naszych instruktorów poznasz się technik prowadzenia w tańcu, metody pracy nad swoim ciałem, interpretacji muzyki i wiele więcej.
 • Będziesz miał okazję uczestniczyć w imprezach „Fiesta Latino” podczas których zaczniesz praktykować nowo zdobyte umiejętności.
 • Odkryjesz kolejne możliwości dla swojego rozwoju.

Poziomy zaawansowania

Poziom 1

Przeznaczony jest dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z danym stylem tańca latino. Podczas warsztatów nauczymy Cię kroku podstawowego, sposobów prowadzenia (partner) i bycia prowadzoną (partnerka), najważniejszych figur oraz  interpretacji muzyki. Wszystko odbywa się w atmosferze sprzyjającej szybkiej oraz efektywnej nauce.

Poziom 2

W tych zajęciach uczestniczyć może każdy kto zna krok podstawowy wybranego przez siebie tańca oraz miała okazję praktykować go na zajęciach lub imprezach (przynajmniej 15 przetańczonych godzin). Jest to również idealne rozwiązania dla kursantów, którzy ukończyli poziom nr 1 w Akademii Latino.

Poziom 3

Warsztaty skierowane są do osób, które mają przynajmniej 3 miesięczne doświadczenie z danym tanecznym stylem. Podczas ich trwania skupiamy się na ćwiczeniach opierających się na technice, budowaniu relacji w tańcu, kreatywnych rozwiązaniach oraz doskonałej atmosferze dla wspólnej nauki.

Naszą wizją jest budowa społeczności ludzi realizujących swoje pasje, chcących doświadczać nowych rzeczy oraz rozwijać się na wielu płaszczyznach. Jesteśmy przekonani, że taniec łączy ludzi i pozwala im nawiązywać jeszcze głębsze relacje. Sprawność fizyczna, wiek, doświadczenie czy umiejętności przestają mieć znaczenie. Liczysz się Ty i Twoja chęć rozwoju. My ze swojej strony gwarantujemy potężną dawkę endorfin i pomoc nad każdym kolejnym etapem Twojej przygody z tańcem.

Co dokładnie otrzymasz po ukończeniu warsztatów?

 • Dostęp do zamkniętej po warsztatowej grupy na platformie społecznościowej Facebook. Dzięki niej skorzystasz z dodatkowych, nigdzie indziej nie publikowanych treści oraz utrzymasz kontakt z nowo poznanymi znajomymi.
 • Możliwość powtórzenia warsztatu z 50 % zniżką. Zależy nam na tym, abyś miał szansę na ponowne przećwiczenie i udoskonalenia nowo zdobytych umiejętności.
 • Staniesz się członkiem Klubu Akademii Latino, co gwarantuje możliwość dalszego rozwoju (nie tylko tanecznego) z gwarancją najlepszej ceny!
 • Materiały w formacie PDF. Ułatwią one praktykę w domowym zaciszu, pozwolą zrozumieć filozofię danego stylu, ułatwią pracę nad interpretacją muzyki

Staniesz się członkiem Klubu Akademii Latino. Jest on gwarancją najlepszych cen na nasze usługi, spotkań integracyjnych w gronie ludzi pełnych pasji i wiele więcej.

Każda osoba biorąca w udział warsztatach traktowana jest w sposób indywidualny. Twoje zaufanie oraz zadowolenie jest naszym priorytetem. Jesteśmy przekonani o tym, że profesjonalna kadra trenerska oraz zespół zajmujący się organizacją zajęć spełni pokładane   w Akademii Latino oczekiwania i pomoże w postawieniu pierwszego (lub kolejnego) kroku na Twojej tanecznej ścieżce.

Zobacz aktualny cennik wszystkich usług oferowanych
przez Akademię Latino i skontaktuj się z Nami