https://akademialatino.pl/impreza/

Zajmujemy się organizacją imprez tanecznych na najwyższym poziomie.  Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz świetną atmosferę panującą w danym lokalu. Współpracujemy zarówno z klubami jak i restauracjami oraz innymi miejscami, które zapewnią wszystkim uczestnikom doskonałą wspólną zabawę.

O dobór odpowiedniej muzyki dba nasz niezawodny DJ ToMaSito, który jest zarazem założycielem Akademii Latino.

Sympatycy Bachaty, Kizomby oraz Salsy doskonale odnajdą się na imprezowych parkietach. Dla naszych kursantów jest to również świetna okazja do solidnej praktyki po zakończonych warsztatach.

Jako Akademia Latino współpracujemy  z takimi lokalami jak m.in. Pomarańcza, Fame, City Pub, Marchołt, Spirala.  Cały czas poszukujemy na terenie Śląska nowych miejsc, które spełnią nasze oczekiwania i pozwolą na integrację całego tanecznego środowiska.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/bouAg3fdfnY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Jeśli chcesz nawiązać z Nami współpracę (organizacja imprez w Twoim lokalu), to napisz do nas pośrednictwem messengera lub użyj formularza znajdującego się tutaj