https://akademialatino.pl/impreza/

Akademia Latino sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z propozycją współpracy kierowaną do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Chcemy pokazać szeroką paletę możliwości, które mogą Państwa zainteresować

Zajęcia taneczno – rekreacyjne dla pracowników:

Powszechnie wiadomo, że coraz więcej osób lubi spędzać swój wolny czas aktywnie. Wiele z nich poza standardowymi rozwiązaniami takimi jak  siłownia/bieganie decyduje się na udział w kursach tańca. W chwili obecnej największą popularnością cieszą się właśnie rytmy Latino (niezależnie od wieku oraz płci).

 

Badania pokazują wyraźnie, że ta forma aktywności znacząco redukuje stres, pozwala na chwilę zapomnieć o codzienności oraz wspomaga wydzielanie endorfin (hormon szczęścia) Taniec łączy ludzi, pozwala im zacieśniać relacje i doskonale się przy tym bawić. Właśnie dlatego chcielibyśmy zaproponować  Państwu współpracę przy tym właśnie obszarze.

Jako Akademia Latino posiadamy kadrę instruktorów specjalizujących się w takich stylach jak.: Salsa, Bachata, Zumba, Latino Solo czy Kizomba.

Jaki jest dokładnie zakres naszych kompetencji w tym obszarze?

  • Organizacja indywidualnego planu zajęć tanecznych dla Państwa pracowników (w ustalonym miejscu i czasie)
  • Możliwość udziału Państwa podwładnych w naszych weekendowych warsztatach tańca
  • Lekcje tańca jako element świetnej zabawy oraz integracji podczas firmowych wyjazdów

 

Oprawa muzyczna podczas imprez firmowych

Zapewniamy profesjonalną obsługę muzyczną w czasie organizowanych przez Państwa eventów. Nasz firmowy DJ potrafi stworzyć doskonały klimat imprezy i idealnie dostosować go do wszystkich uczestników zabawy. Zawodowe doświadczenie zbierał on w takich śląskich klubach jak: Pomarańcza, Fame, Królestwo czy City Pub. W zakresie naszych kompetencji znajduje się również fachowa obsługa konferansjerska.

 

Pokazy taneczne

Nasi instruktorzy stworzą dla Państwa profesjonalne taneczne show, które może stanowić doskonały przerywnik podczas organizowanych konferencji, spotkaniach firmowych czy wyjazdach integracyjnych.

Akademia Latino to:

  • Gwarancja najwyższej jakości usług
  • Zawodowi  instruktorzy
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Marka, której można zaufać

Warsztaty Latino w Twojej lokalizacji (obiekty rekreacyjno/sportowe)

Jeśli chcieliby Państwo, aby zajęcia Latino zagościły w grafiku zajęć Państwa firmy, to współpraca z Akademią Latino będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.  Możemy poprowadzić weekendowe warsztaty oraz kursy w ciągu tygodnia (dni robocze). Jesteśmy przekonani, że wpłynie to pozytywnie na wizerunek Państwa firmy, która „idzie z duchem czasu” i zapewnia rozrywkę dla aktywnych na najwyższym poziomie.

Jesteśmy otwarci również na inne
(zaproponowane przez Państwa)  formy współpracy.

W celu ustalenia wszystkich szczegółów zapraszamy do kontaktu z właścicielem projektu:

Tomasz Zębala
727-984-784
biznes@akademialatino.pl