https://akademialatino.pl/impreza/

Tomasz to profesjonalista i osoba, której można zaufać. Cieszę się, że zaczął własny projekt taneczny. Jestem przekonany, że stanie się on rozpoznawalną marką w skali całego kraju. Polecam wszystkim wydarzenia organizowane przez Akademię Latino. 100% satysfakcja jest gwarantowana!

Kamil Marczyński

Właściciel agencji interaktywnej, Convertio

Pomimo wieloletniego doświadczenia nie sądziłem, że taniec będzie w stanie mnie czymś zaskoczyć. Człowiek jednak uczy się całe życie, a Akademia Latino to świetne miejsce do poszerzania swoich tanecznych horyzontów. Interesujące zajęcia w miłej atmosferze i indywidualne podejście do każdego kursanta, to niewątpliwie największy plus kursów prowadzonych przez Tomka i Martę. Gorąco polecam zarówno tym którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem jak i osobom bardziej doświadczonym. Naprawdę warto!

Rupert Dryl

Serdecznie polecam Akademię Latino, zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych fanów gorących rytmów. Profesjonalizm połączony ze swobodną atmosferą stwarza idealne warunki do nauki tańca i świetnej zabawy. Grono wykwalifikowanych instruktorów zawsze chętnie służy pomocą . Z niecierpliwością oczekuje kolejnych zajęć i imprez tanecznych. Do zatańczenia!

Agnieszka Musioł

Akademia Latino to świetny projekt, który łączy ludzi z pasją (nie tylko taneczną) Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce i jestem szczerze przekonany, że będzie o nim jeszcze głośno w całym kraju. Śledzę na bieżąco, co dzieje się w Akademii i trzymam za nią mocno kciuki.

Damian Uziębło

Decyzja o udziale w kursie bachaty u Tomka i Marty była jedną z lepszych jakie mogłam podjąć. Atmosfera zajęć jest niezwykle pozytywna, co pozwala się rozluźnić i otworzyć jednocześnie. Różnorodność figur i ciekawe choreografie nie pozwalają odczuć znużenia stylem. Świetnym rozwiązaniem jest częsta możliwość wdrożenia tego, czego nauczyli się kursanci na imprezach latino odbywających się tuż po zajęciach lub w wielu innych dogodnych terminach. Można na nich niewątpliwie zweryfikować swoje postępy, ale przede wszystkim świetnie się bawić przy akompaniamencie muzyki, którą dobiera dla uczestników sam instruktor Tomek. Akademia Latino dla mnie to głównie inspirujący ludzie, którzy zarażają pasją i uśmiechem. Taniec zawsze jest pewnym wyjściem poza strefę swojego komfortu, ale zdecydowanie warto się odważyć i podjąć ten krok, żeby zyskać mnóstwo pewności siebie.

Pamela Kalisz

Bardzo podoba mi się sposób w jaki Tomek i Marta prowadzą zajęcia. W każdym kolejnym tygodniu poznajemy kilka nowych figur i powtarzamy materiał z wcześniejszych lekcji. Czasem prowadzący wymyślają nam szalone układy, które składają się z kombinacji wielu figur. Zadanie pozornie trudne, ale zawsze pokazują te figury po kolei i dokładnie tłumaczą ja je wykonać. Zwracają uwagę na detale i ” typowe błędy”, których należy unikać. Mimo ich ( czasem) szalonych pomysłów w rzeczywistości dają nam dużo swobody na zajęciach. Każdy może przećwiczyć to co najbardziej go interesuje lub tworzyć własne „małe choreografie”. Bardzo podoba mi się, że gdy któryś z kursantów ma problem z wykonaniem figury prowadzący podchodzą do takiej pary indywidualnie i krok po kroku tłumaczą jak to zrobić. A przede wszystkim …na kursie panuje miła atmosfera i gra piękna muzyka.

Martyna