https://akademialatino.pl/impreza/

Czym jest Kizomba?

Kizomba to romantyczny oraz zmysłowy taniec wywodzący się z dalekiej Angoli. Z biegiem czasu stał się on bardzo popularnym stylem Latino w całej Europie. Opiera się na bliskim kontakcie między partnerami i prowadzeniu przypominającym w pewnym stopniu tango.

Zobacz jak wygląda Kizomba w praktyce:

W trakcie organizowanych przez nas  warsztatów uczymy podstaw tego wyjątkowego stylu tańca. Skupiamy się na opanowaniu podstawowego kroku, prowadzeniu, podstawowych figurach, utrzymywaniu relacji między partnerem a partnerką.

Kizomba na stałe zapisała się jako gatunek muzyki puszczany praktycznie na wszystkich imprezach Latino.  Dzięki temu po zakończonych warsztatach masz okazję do stałej i solidnej praktyki.

Zobacz materiał z imprezy otwarcia Akademii Latino w Fame Club:

Cena: 97 zł / 5 godzin

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Prowadzący: KRYSTIAN I MILENA

Oboje swoją przygodę z tańcem rozpoczynali od zajęć salsy. Poprzez ciekawość i chęć poznawania, napotkali na swoich ścieżkach ludzi pełnych pozytywnej energii i miłości do tańca, dzięki którym coraz częściej swój wolny czas spędzali na parkiecie. W kolejnych latach poznawali następne taneczne style, co zaowocowało tym, że Ona zaczęła uczyć bliskości w Kizombie, a On swobody w Zouk’u.

Ważne!

Na zajęciach nie musisz mieć pary (dokonujemy częstych rotacji). Weź ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii i chęci do zdobywania nowych umiejętności. Zawsze kontrolujemy zapisy żeby liczba kobiet i mężczyzn była taka sama lub bardzo zbliżona. To gwarantuje maksymalny komfort dla każdego kursanta.

Co mówią o Akademii Latino nasi kursanci?

Miałem okazję uczestniczyć w zajęciach Akademii Latino. Poznałem dzięki temu wiele świetnych osób, z którymi do dnia dzisiejszego chodzę na warsztaty oraz imprezy taneczne. Polecam tą formę aktywnego wypoczynku każdemu, kto chce rozwijać nowe pasje oraz świetnie się przy tym bawić!

Piotr Rymunt

Serdecznie polecam Akademię Latino, zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych fanów gorących rytmów. Profesjonalizm połączony ze swobodną atmosferą stwarza idealne warunki do nauki tańca i świetnej zabawy. Grono wykwalifikowanych instruktorów zawsze chętnie służy pomocą . Z niecierpliwością oczekuje kolejnych zajęć i imprez tanecznych. Do zatańczenia!

Agnieszka Musioł

Akademia Latino to świetny projekt, który łączy ludzi z pasją (nie tylko taneczną) Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce i jestem szczerze przekonany, że będzie o nim jeszcze głośno w całym kraju. Śledzę na bieżąco, co dzieje się w Akademii i trzymam za nią mocno kciuki.

Damian Uziębło

Co jeszcze zyskasz biorąc udział w naszych warsztatach?

  • Dodamy Cię do zamkniętej grupy naszych kursantów na platformie społecznościowej Facebook. Dzięki temu będziesz mógł utrzymywać kontakt z nowo poznanymi osobami oraz otrzymasz dodatkowe wsparcie od naszych instruktorów.
  • Staniesz się członkiem Klubu Akademii Latino. (wspólne wyjścia integracyjne, najlepsze ceny na organizowane projekty i wiele innych niespodzianek)
  • Stawiamy na Twój rozwój. Właśnie dlatego możesz powtórzyć kurs w czasie kolejnych 3 miesięcy za 50% aktualnej ceny!

Galeria zdjęć

Jaka jest cena?

Koszt 5 godzinnych warsztatów to: 97 zł. Dokładna data zajęć jest w trakcie ustalania.
Jeśli wyrażasz swoje zainteresowanie oraz chęć uczestnictwa, to wypełnij poniższy formularz.
Poinformujemy Cię o zbliżającym się terminie!