https://akademialatino.pl/impreza/

Ten styl tańca zapoczątkowany został na Kubie i ma swój niepowtarzalny klimat, który znany jest na całym świecie. No bo czy jest ktoś, kto nigdy nie słyszał o salsie? Charakteryzuje się ona dużą dynamiką oraz jest bardzo energetyczna.  Z całą pewnością salsa porwie każdego, kto ceni swobodę ruchów oraz dużą dawkę dobrej zabawy. Pozwoli przy tym się odprężyć i odczuwać tylko i wyłącznie pozytywne emocje.

Zobacz jak wygląda Salsa w praktyce:

 

Ważne!

Na zajęciach nie musisz mieć pary (dokonujemy częstych rotacji). Weź ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii i chęci do zdobywania nowych umiejętności. Zawsze kontrolujemy zapisy żeby liczba kobiet i mężczyzn była taka sama lub bardzo zbliżona. To gwarantuje maksymalny komfort dla każdego kursanta.

Cena: 97 zł / 5 godzin

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Prowadzący: Tomasz Zębala

Tomasz to właściciel Akademii Latino, który z Bachata związany jest nieprzerwanie od ponad 7 lat. Jego profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego kursanta sprawia, że proces nauki przebiega sprawnie i wszyscy podczas warsztatów czują się bardzo komfortowo.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Tomku, to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową: www.akademialatino.pl

Co mówią o Akademii Latino nasi kursanci?

Serdecznie polecam Akademię Latino, zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych fanów gorących rytmów. Profesjonalizm połączony ze swobodną atmosferą stwarza idealne warunki do nauki tańca i świetnej zabawy. Grono wykwalifikowanych instruktorów zawsze chętnie służy pomocą . Z niecierpliwością oczekuje kolejnych zajęć i imprez tanecznych. Do zatańczenia!

Agnieszka Musioł

Pomimo wieloletniego doświadczenia nie sądziłem, że taniec będzie w stanie mnie czymś zaskoczyć. Człowiek jednak uczy się całe życie, a Akademia Latino to świetne miejsce do poszerzania swoich tanecznych horyzontów. Interesujące zajęcia w miłej atmosferze i indywidualne podejście do każdego kursanta, to niewątpliwie największy plus kursów prowadzonych przez Tomka i Martę. Gorąco polecam zarówno tym którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem jak i osobom bardziej doświadczonym. Naprawdę warto!

Rupert Dryl

Akademia Latino to świetny projekt, który łączy ludzi z pasją (nie tylko taneczną) Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce i jestem szczerze przekonany, że będzie o nim jeszcze głośno w całym kraju. Śledzę na bieżąco, co dzieje się w Akademii i trzymam za nią mocno kciuki.

Damian Uziębło

Gdzie wykorzystasz nowo nabyte umiejętności?

Nasze warsztaty odbywają się na kilku poziomach zaawansowania, więc w każdym kolejnym miesiącu masz okazję na to, żeby wejść na wyższy taneczny poziom. Organizujemy wiele imprez Latino, które są doskonałą okazją do solidnej praktyki w świetnym zabawowym klimacie. 

Zobacz materiał z imprezy otwarcia Akademii Latino w Fame Club:

Co jeszcze zyskasz biorąc udział w naszych warsztatach?

  • Dodamy Cię do zamkniętej grupy naszych kursantów na platformie społecznościowej Facebook. Dzięki temu będziesz mógł utrzymywać kontakt z nowo poznanymi osobami oraz otrzymasz dodatkowe wsparcie od naszych instruktorów.
  • Staniesz się członkiem Klubu Akademii Latino. (wspólne wyjścia integracyjne, najlepsze ceny na organizowane projekty i wiele innych niespodzianek)
  • Stawiamy na Twój rozwój. Właśnie dlatego możesz powtórzyć kurs w czasie kolejnych 3 miesięcy za 50% aktualnej ceny!

Galeria zdjęć

Jaka jest cena?

Koszt 5 godzinnych warsztatów to: 97 zł. Dokładna data zajęć jest w trakcie ustalania.
Jeśli wyrażasz swoje zainteresowanie oraz chęć uczestnictwa, to wypełnij poniższy formularz.
Poinformujemy Cię o zbliżającym się terminie!