Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer125396/public_html/akademialatino.pl/wp-content/plugins/divi-builder/includes/builder/functions.php on line 5014
Zespół | Akademia Latino Zespół – Akademia Latino

Naszą wizją jest budowa społeczności ludzi realizujących swoje pasje, chcących doświadczać nowych rzeczy oraz rozwijać się na wielu płaszczyznach. Jesteśmy przekonani, że taniec łączy ludzi i pozwala im nawiązywać jeszcze głębsze relacje.

Stanowimy grupę pozytywnie zakręconych osób, które chcą Cię uczyć, zaskakiwać, pokazywać nowe możliwości i wspólnie znakomicie się przy tym bawić. Właśnie dlatego nasze działania podejmujemy stacjonarnie jak i za pośrednictwem internetu. Chcemy być z Tobą na bieżąco zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Założycielem Akademii Latino jest Tomasz Zębala, który z tańcem związany jest od ponad 7 lat. W swojej zawodowej karierze współorganizował międzynarodowe festiwale oraz liczne warsztaty taneczne. Tomka spotkać można podczas prowadzonych przez niego kursach Bachaty oraz imprezach Latino odbywających się na terenie kilku śląskich klubów!

W skład zespołu Akademii Latino wchodzą również: Jessica Koloch oraz Natalia Jusiewicz. Są to pełne pozytywnej energii dziewczyny, które z pewnością poznasz na organizowanych przez nas wydarzeniach.

Jeśli jesteś osobą, która chce nauczyć się tańczyć, nawiązać kolejne znajomości, doskonale się bawić, to zapraszamy Cię do magicznego świata Akademii Latino! Z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.