https://akademialatino.pl/impreza/

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla osób znających krok podstawowy oraz umiejących wykonać kilka standardowych figur w Bachacie. W trakcie kursu skupimy się na tym jak dobrze wyglądać w tańcu i czerpać z niego maksymalną radość.

Wpływ na to ma kilka czynników:

– odpowiednia postawa

– dobra technika

– pewne prowadzenie / bycie prowadzoną

– wzbogacanie swojego tanecznego repertuaru (nowe figury)

– bycie w rytmie (słuchanie muzyki)

– lady styling oraz men styling

– poczucie humoru

Właśnie nad tymi aspektami pracować będziemy podczas naszego najbliższego spotkania już 23 marca!

Jeśli kiedyś rozpocząłeś kurs Bachaty i czekała Cię dłuższa przerwa, to te warsztaty są dla Ciebie!

Jeśli tańczyłaś wcześniej inne style (taniec towarzyski, salsa, jazz i inne), to bez problemów poradzisz sobie na tym poziomie zajęć.

Jeśli ukończyłeś „Bachata Poziom 1” w Akademii Latino , to również jesteś we właściwym miejscu.

Ważne!

Na zajęciach nie musisz mieć pary (dokonujemy częstych rotacji). Weź ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii i chęci do zdobywania nowych umiejętności. Zawsze kontrolujemy zapisy żeby liczba kobiet i mężczyzn była taka sama lub bardzo zbliżona. To gwarantuje maksymalny komfort dla każdego kursanta.

 

Data: 11 maj

Miejscowość: Katowice

Godzina: 15.00 – 19.30

Cena: 79 zł 97 zł

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Prowadzący: Tomasz Zębala & Anna Jankowiak

Tomasz to właściciel Akademii Latino, który z Bachata związany jest nieprzerwanie od ponad 7 lat. Jego profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego kursanta sprawia, że proces nauki przebiega sprawnie i wszyscy podczas warsztatów czują się bardzo komfortowo.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Tomku, to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową: www.akademialatino.pl

Co mówią o Akademii Latino nasi kursanci?

Akademia Latino to świetny projekt, który łączy ludzi z pasją (nie tylko taneczną) Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce i jestem szczerze przekonany, że będzie o nim jeszcze głośno w całym kraju. Śledzę na bieżąco, co dzieje się w Akademii i trzymam za nią mocno kciuki.

Damian Uziębło

Pomimo wieloletniego doświadczenia nie sądziłem, że taniec będzie w stanie mnie czymś zaskoczyć. Człowiek jednak uczy się całe życie, a Akademia Latino to świetne miejsce do poszerzania swoich tanecznych horyzontów. Interesujące zajęcia w miłej atmosferze i indywidualne podejście do każdego kursanta, to niewątpliwie największy plus kursów prowadzonych przez Tomka i Martę. Gorąco polecam zarówno tym którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem jak i osobom bardziej doświadczonym. Naprawdę warto!

Rupert Dryl

Miałem okazję uczestniczyć w zajęciach Akademii Latino. Poznałem dzięki temu wiele świetnych osób, z którymi do dnia dzisiejszego chodzę na warsztaty oraz imprezy taneczne. Polecam tą formę aktywnego wypoczynku każdemu, kto chce rozwijać nowe pasje oraz świetnie się przy tym bawić!

Piotr Rymul

Gdzie wykorzystasz nowo nabyte umiejętności?

Nasze warsztaty odbywają się na kilku poziomach zaawansowania, więc w każdym kolejnym miesiącu masz okazję na to, żeby wejść na wyższy taneczny poziom. Organizujemy wiele imprez Latino, które są doskonałą okazją do solidnej praktyki w świetnym zabawowym klimacie. Dodatkowo Bachata doskonale nadaje się również na wesela oraz inne wydarzenia okolicznościowe.

 

Zobacz materiał z imprezy otwarcia Akademii Latino w Fame Club:

Co jeszcze zyskasz biorąc udział w naszych warsztatach?

  • Dodamy Cię do zamkniętej grupy naszych kursantów na platformie społecznościowej Facebook. Dzięki temu będziesz mógł utrzymywać kontakt z nowo poznanymi osobami oraz otrzymasz dodatkowe wsparcie od naszych instruktorów.
  • Staniesz się członkiem Klubu Akademii Latino. (wspólne wyjścia integracyjne, najlepsze ceny na organizowane projekty i wiele innych niespodzianek)
  • Stawiamy na Twój rozwój. Właśnie dlatego możesz powtórzyć kurs w czasie kolejnych 3 miesięcy za 50% aktualnej ceny!

Galeria zdjęć

Jaka jest cena?

Nasze kwietniowe warsztaty kosztuję jedynie: 79 zł  97 zł

Liczba miejsc ograniczona jest do 30 (15 kobiet oraz 15 mężczyzn)

Pierwszy próg cenowy (79 zł)  trwa do 02 maja.

Numer konta do wpłat:

Akademia Latino
10 1140 2004 0000 3602 7769 5563
Chopina 8/3 40-093 Katowice

W tytule: imię/nazwisko/nazwa warsztatu

Prosimy również o wysłanie potwierdzenia przelewu na kontakt@akademialatino.pl