https://akademialatino.pl/impreza/

Mamy przyjemność  zaprosić Cię na przyspieszony 3 miesięczny kurs „Bachata od Podstaw” organizowany przez Akademię Latino. Pierwsze zajęcia odbędą się już 14 marca w lokalu City Pub (ścisłe centrum Katowic).

Kilka słów o Bachacie…

To jeden z najpopularniejszych stylów Latino, który wywodzi się z dalekiej Dominikany. Tańczą go miliony osób na całym świecie. Bachata to gwarancja doskonałej wspólnej zabawy (świetna atmosfera podczas zajęć) oraz możliwość poznania wielu ciekawych osób.  Teraz również Ty masz niepowtarzalną okazję, żeby pod okiem doświadczonych instruktorów Akademii Latino nauczyć się Bachaty i aktywnie spędzić swój wolny czas.

 

Zobacz jak wygląda Bachata w praktyce:

 

.

Od razu mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację!

Bachata… jest prostym tańcem. Podstawowego kroku nauczymy Cię w ciągu kilku minut (serio ) Następnie dodawać będziemy kolejne elementy, które sprawią, że już po kilku godzinach spędzonych z Akademią Latino stwierdzisz: „Umiem tańczyć Bachate”

 

Ważne!

Na zajęciach nie musisz mieć pary (dokonujemy częstych rotacji). Weź ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii i chęci do zdobywania nowych umiejętności. Zawsze kontrolujemy zapisy żeby liczba kobiet i mężczyzn była taka sama lub bardzo zbliżona. To gwarantuje maksymalny komfort dla każdego kursanta.

Cena:

Pojedyncze zajęcia – 15 zł

Karnet (4 wejścia) – 50 zł

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Prowadzący: Tomasz Zębala

Właściciel Akademii Latino, który z Bachata związany jest nieprzerwanie od ponad 7 lat. Jego profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego kursanta sprawia, że proces nauki przebiega sprawnie i wszyscy podczas warsztatów czują się bardzo komfortowo.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Tomku, to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową: www.akademialatino.pl

Co mówią o Akademii Latino nasi kursanci?

Serdecznie polecam Akademię Latino, zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych fanów gorących rytmów. Profesjonalizm połączony ze swobodną atmosferą stwarza idealne warunki do nauki tańca i świetnej zabawy. Grono wykwalifikowanych instruktorów zawsze chętnie służy pomocą . Z niecierpliwością oczekuje kolejnych zajęć i imprez tanecznych. Do zatańczenia!

Agnieszka Musioł

Polecam warsztaty organizowane przez Akademię Latino! Skorzystałam z ich usług i jestem naprawdę zadowolona z uzyskanych efektów. Zajęcia są bardzo profesjonalne i odbywają się w świetnej atmosferze pełnej dobrego humoru.

Ewa Nowakowska

Pomimo wieloletniego doświadczenia nie sądziłem, że taniec będzie w stanie mnie czymś zaskoczyć. Człowiek jednak uczy się całe życie, a Akademia Latino to świetne miejsce do poszerzania swoich tanecznych horyzontów. Interesujące zajęcia w miłej atmosferze i indywidualne podejście do każdego kursanta, to niewątpliwie największy plus kursów prowadzonych przez Tomka i Martę. Gorąco polecam zarówno tym którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem jak i osobom bardziej doświadczonym. Naprawdę warto!

Rupert Dryl

Gdzie wykorzystasz nowo nabyte umiejętności?

Poza regularnym kursem tańca w City Pub organizujemy również weekendowe warsztaty taneczne,    w których również możesz wziąć udział. Dodatkowo Bachata doskonale nadaje się również na wesela oraz inne wydarzenia okolicznościowe.

 

Zobacz materiał z imprezy otwarcia Akademii Latino w Fame Club:

 

Co jeszcze zyskasz biorąc udział w naszych warsztatach?

  • Dodamy Cię do zamkniętej grupy naszych kursantów na platformie społecznościowej Facebook. Dzięki temu będziesz mógł utrzymywać kontakt z nowo poznanymi osobami oraz otrzymasz dodatkowe wsparcie od naszych instruktorów.
  • Staniesz się członkiem Klubu Akademii Latino. (wspólne wyjścia integracyjne, najlepsze ceny na organizowane projekty i wiele innych niespodzianek)

Galeria zdjęć

Jaka jest cena?

Pojedyncze zajęcia – 15 zł

Karnet (4 wejścia) – 50 zł

Płatne na miejscu przed rozpoczęciem zajęć.

Najbliższe terminy bachatowych spotkań:

 

Marzec: Kwiecień:
13.03 (środa) 04.04 (czwartek)
20.03 (środa) 11.04 (czwartek)
27.03 (środa) 18.03 (czwartek)
25.04 (czwartek)