https://akademialatino.pl/impreza/

Dziewczyny!

 

Zapraszamy na wyjątkowe taneczne wydarzenie, które już w połowie kwietnia odbędzie się w Katowicach.  Z myślą o Was stworzyliśmy weekendowe warsztaty Latino i zaprosiliśmy do udziału w nich instruktorów gwarantujących najwyższą taneczną jakość!

Jeśli chcecie zdobywać nowe taneczne umiejętności, zwiększyć świadomość ruchu, poszerzać swoje horyzonty, uczy się od najlepszych i doskonale się przy tym bawić, to jesteście we właściwym miejscu!

 

Co czeka na Was na Tanecznym Dniu Kobiet (Special Edition) ?

 

➡ Wyjątkowy weekend z prawdziwą kobiecą energią

➡ Ponad 16 godzin warsztatów

➡ Doskonała kadra instruktorów

➡ Nowe taneczne wyzwania

➡ Projekt, którego nie było nigdy wcześniej!

➡ Poza tańcem odbędą się również warsztaty rozwojowe

… jak dodamy do tego doskonałą cenę, to dla każdej kobiety chcącej rozwijać się w tańcu obecność jest praktycznie obowiązkowa 🙂

W jakich zajęciach będziesz uczestniczyła dokonując zakupu?

➡ High Heels Challenge

➡ Sexy Ladies Choreo

➡ Bachata with lyrics

➡ Sexy Chair Dance

➡ Kizomba Lady Styling

➡ Dance Fusion

 

 

 

 

 

 

Data:

13-14 kwiecień

 

Miejscowość:

Katowice

 

Godziny:

9-17 (w sobotę oraz niedzielę)

 

Cena:

89 zł

 

 

 

Jak było na I edycji Tanecznego Dnia Kobiet?

 

 

Kadra Instruktorska:

 

Tomasz Nieradzik i Grzegorz Moczko – Finaliści programu Mam Talent, założyciele formacji tanecznej Black&White

Joanna Sieja – Pasjonatka kubańskich rytmów. Instruktorka znana zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Swoje umiejętności przekazywała m.in podczas El Sol Festival oraz na I edycji Tanecznego Dnia Kobiet.

Martyna Leszczyna – Osoba, która dosłownie zaraża miłością do tańca. 13 lat tanecznego doświadczenia połączone z jej pozytywną energią i świetnym poczuciem humoru sprawia, że nie mogło jej zabraknąć na kwietniowej edycji naszych warsztatów.

Ania Cibis – Taneczny wulkan energii, który eksploduje podczas niedzielnego High Heels Challenge! O tym się nie mówi… to się po prostu robi 🙂

Wiktoria Ślizewska – Wieloletnia tancerka, uczestniczka międzynarodowych projektów scenicznych. Cały czas poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności u najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów. Charyzmatyczna osoba, z którą nie ma czasu na nudę. Poprowadzi ona dla Was m.in. Sexy Chair Dance

Milena Jakubowska – Jedna z najbardziej znanych i lubianych śląskich instruktorek kizomby. Partnerka dla światowej klasy instruktorów Kizomby.

Małgorzata Borowska – wieloletnie doświadczenie instruktorskie zbierane po całym Śląsku. Pasjonatka wszelkich form ruchu i miłośniczka wielu technik. Członkini formacji i projektów scenicznych występujących na scenach całej Polski. Tancerka orientalna w świecie latino – nowe fale, nowe izolacje. Kobieta zdolna wydobyć piękno z nawet najprostszego ruchu.

 

 

Gość Specjalny:

 

Barbara Lech: Dyplomowany coach, dyrektorka Oddziału Śląskiej Izby Coachingu, doświadczona prelegentka, laureatka wielu branżowych nagród. Poprowadzi ona dla Was warsztat rozwojowy związany z Pewnością Siebie zarówno w tańcu jak i codziennym życiu 🙂

 

Aktualny cennik:

Cena regularna – 107 zł
Osoby posiadające kartę MultiSport – 89 zł

Numer konta do wpłat:

Akademia Latino
10 1140 2004 0000 3602 7769 5563
Chopina 8/3 40-093 Katowice

W tytule: imię/nazwisko/nazwa warsztatu

Prosimy również o wysłanie potwierdzenia przelewu na kontakt@akademialatino.pl