Bachata od Podstaw – Naucz się najpopularniejszego tańca Latino w Polsce już dziś!

Mamy przyjemność zaprosić Cię na V edycję weekendowego tanecznego warsztatu „Bachata od Podstaw”, który odbędzie się już 11 lipca w centrum Katowic! To doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności, nawiązania kolejnych znajomości oraz świetnej wspólnej zabawy w specjalnie przygotowanej na tą okazję promocji cenowej!

                  W ciągu 4 godzin poznasz solidne podstawy, które sprawią, że będziesz dumny ze swoich postępów.                                              Z Akademią Latino satysfakcja jest gwarantowana.

??  Kilka słów o Bachacie ??

Wywodzi się ona z dalekiej Dominikany i tańczą ją miliony osób na całym świecie. Nasi doświadczeni instruktorzy efektywną naukę łączą zawsze ze świetną atmosferą panującą podczas zajęć, wspierającym podejściem  i poczuciem humoru. Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że zapewniamy dużo pozytywnych emocji!
Do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny, więc nawet jeśli wcześniej nic nie tańczyłeś, to 11 lipca zakończysz z uśmiechem na ustach 🙂

⚡⚡ Ciekawostka ⚡⚡

Zadam Ci teraz ważne pytanie. Czy znasz takie zespoły jak Modern Talking, Boys lub wykonawców np: Luis Fonsi, Maluma, Shakira? Zapewne coś kojarzysz w temacie 🙂 Umiejętności zdobyte na naszym kursie wykorzystasz również na wszelkich imprezach okolicznościowych! (wesela, domówki, kluby) Sekret tkwi w muzycznym rozliczeniu, które jest podobne dla 90% stworzonych utworów. Dzięki temu tytuł królowej/króla parkietu jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!
Zainspiruj się i zobacz jak wygląda (w praktyce) Bachata w wykonaniu jednej  z najpopularniejszych par latino

Ważne!!!

Będąc na naszym kursie nie musisz mieć pary (robimy częste zmiany). Po prostu przyjdź i baw się dobrze.  Zawsze kontrolujemy zapisy żeby liczba kobiet i mężczyzn była taka sama lub bardzo zbliżona. To gwarantuje maksymalny komfort dla każdego kursanta. Daj sobie szansę na nowe doznania i możliwość odkrycia kolejnej pasji wspólnie z Akademią Latino.

Zatem jeżeli jesteś osobą, która:

  • chce nauczyć się tańczyć
  • poznać nowych ludzi
  • dobrze się przy tym bawić
  • dostać jeszcze więcej energii do działania
  • mieć gwarancję najwyższej jakości prowadzonych zajęć
  • wykorzystać zdobyte umiejętności na imprezach (nie tylko Latino)

… to powinieneś być razem z Nami na warsztatach, które odbędą się już 11 lipca w Katowicach.

Zajęcia poprowadzi założyciel Akademii Latino – Tomek Zębala wraz ze swoją taneczną partnerką Martyną, z którą od kilku lat organizuje kursy Bachaty na Śląsku! Na dole strony znajdziesz kilka zdjęć naszych zadowolonych kursantów (już po warsztatach) oraz imprez jakie mieliśmy okazję organizować!

JAKA JEST CENA?

60 zł za 4 godziny intensywnego kursu od podstaw.

***KIEDY I GDZIE?***

11 lipiec w centrum Katowic (Dąbrówki 10). Liczba miejsc ograniczona jest do 20. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Wypełnij  formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/bachatalipiec w celu rezerwacji swojego miejsca. Osoba z naszego zespołu priorytetowo skontaktuje się z Tobą w celu załatwienia wszystkich formalności!

*Każdy uczestnik warsztatów będzie miał możliwość dalszego rozwoju w Bachacie  poprzez liczne projekty organizowane przez naszą szkołę.

Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie warsztatami! Zostały ostatnie 4 wolne miejsca (stan na 8 lipiec godzina 15:00)

Masz pytania❓

Zapraszamy do kontaktu: 727-984-784 lub w wiadomości prywatnej na naszym FanPage.
Daj koniecznie znać o kursie swoim znajomym i widzimy się niebawem na warsztatach!