https://akademialatino.pl/impreza/

Kilka słów o Bachacie…

To jeden z najpopularniejszych stylów Latino, który wywodzi się z dalekiej Dominikany. Tańczą go miliony osób na całym świecie. Bachata to gwarancja doskonałej wspólnej zabawy (świetna atmosfera podczas zajęć) oraz możliwość poznania wielu ciekawych osób.  Teraz również Ty masz niepowtarzalną okazję, żeby pod okiem doświadczonych instruktorów Akademii Latino nauczyć się Bachaty i aktywnie spędzić swój wolny czas.

 

Zobacz jak wygląda Bachata w praktyce:

 

.

Od razu mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację!

Bachata… jest prostym tańcem. Podstawowego kroku nauczymy Cię w ciągu kilku minut. Następnie dodawać będziemy kolejne elementy, które sprawią, że już po kilku godzinach spędzonych z Akademią Latino stwierdzisz: „Umiem tańczyć Bachate”

 

Ważne!

Na zajęciach nie musisz mieć pary (dokonujemy częstych rotacji). Weź ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii i chęci do zdobywania nowych umiejętności. Zawsze kontrolujemy zapisy żeby liczba kobiet i mężczyzn była taka sama lub bardzo zbliżona. To gwarantuje maksymalny komfort dla każdego kursanta.

Data: 11 maj

Miejscowość: Katowice

Godzina: 10.00 – 14.30

Cena: 79 zł 97 zł

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Prowadzący: Tomasz Zębala & Anna Jankowiak

Tomasz to właściciel Akademii Latino, który z Bachata związany jest nieprzerwanie od ponad 7 lat. Jego profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego kursanta sprawia, że proces nauki przebiega sprawnie i wszyscy podczas warsztatów czują się bardzo komfortowo.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Tomku, to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową: www.akademialatino.pl

Co mówią o Akademii Latino nasi kursanci?

Serdecznie polecam Akademię Latino, zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych fanów gorących rytmów. Profesjonalizm połączony ze swobodną atmosferą stwarza idealne warunki do nauki tańca i świetnej zabawy. Grono wykwalifikowanych instruktorów zawsze chętnie służy pomocą . Z niecierpliwością oczekuje kolejnych zajęć i imprez tanecznych. Do zatańczenia!

Agnieszka Musioł

Pomimo wieloletniego doświadczenia nie sądziłem, że taniec będzie w stanie mnie czymś zaskoczyć. Człowiek jednak uczy się całe życie, a Akademia Latino to świetne miejsce do poszerzania swoich tanecznych horyzontów. Interesujące zajęcia w miłej atmosferze i indywidualne podejście do każdego kursanta, to niewątpliwie największy plus kursów prowadzonych przez Tomka i Martę. Gorąco polecam zarówno tym którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem jak i osobom bardziej doświadczonym. Naprawdę warto!

Rupert Dryl

Polecam warsztaty organizowane przez Akademię Latino! Skorzystałam z ich usług i jestem naprawdę zadowolona z uzyskanych efektów. Zajęcia są bardzo profesjonalne i odbywają się w świetnej atmosferze pełnej dobrego humoru.

Ewa Nowakowska

Gdzie wykorzystasz nowo nabyte umiejętności?

Nasze warsztaty odbywają się na kilku poziomach zaawansowania, więc w każdym kolejnym miesiącu masz okazję na to, żeby wejść na wyższy taneczny poziom. Organizujemy wiele imprez Latino, które są doskonałą okazją do solidnej praktyki w świetnym zabawowym klimacie. Dodatkowo Bachata doskonale nadaje się również na wesela oraz inne wydarzenia okolicznościowe.

 

Zobacz materiał z imprezy otwarcia Akademii Latino w Fame Club:

Co jeszcze zyskasz biorąc udział w naszych warsztatach?

  • Dodamy Cię do zamkniętej grupy naszych kursantów na platformie społecznościowej Facebook. Dzięki temu będziesz mógł utrzymywać kontakt z nowo poznanymi osobami oraz otrzymasz dodatkowe wsparcie od naszych instruktorów.
  • Staniesz się członkiem Klubu Akademii Latino. (wspólne wyjścia integracyjne, najlepsze ceny na organizowane projekty i wiele innych niespodzianek)
  • Stawiamy na Twój rozwój. Właśnie dlatego możesz powtórzyć kurs w czasie kolejnych 3 miesięcy za 50% aktualnej ceny!

Galeria zdjęć

Jaka jest cena?

Nasze kwietniowe warsztaty kosztują jedynie: 79 zł  97 zł

Liczba miejsc ograniczona jest do 30 (15 kobiet oraz 15 mężczyzn)

Pierwszy próg cenowy (79 zł) trwa do 02 maja.

Numer konta do wpłat:

Akademia Latino
10 1140 2004 0000 3602 7769 5563
Chopina 8/3 40-093 Katowice

W tytule: imię/nazwisko/nazwa warsztatu

Prosimy również o wysłanie potwierdzenia przelewu na kontakt@akademialatino.pl