https://akademialatino.pl/impreza/

Bachata od Podstaw – Naucz się najpopularniejszego tańca Latino w 3 godziny ! 

                 Zdobycie nowych umiejętności i doskonała wspólna zabawa są gwarantowane!

 

 

Zapraszamy na warsztaty „Bachata od Podstaw”, które odbędą się już 11 czerwca w centrum Katowic!
To doskonała okazja do zdobycia nowych tanecznych umiejętności, nawiązania kolejnych znajomości oraz świetnej wspólnej zabawy w specjalnie przygotowanej na tą okazję promocji cenowej! Zbuduj swoją taneczną formę na lato wspólnie z Akademią Latino!
💃🕺 Kilka słów o Bachacie 🕺💃
Wywodzi się ona z dalekiej Dominikany i tańczą ją miliony osób na całym świecie. Biorąc udział w naszym kursie masz gwarancję poznania podstaw tego popularnego stylu. Efektywną naukę zawsze łączymy ze świetną atmosferą panującą podczas zajęć, wspierającym podejściem instruktorów i poczuciem humoru.
‼WAŻNE‼
Będąc na naszym kursie nie musisz mieć pary (robimy częste zmiany). Po prostu przyjdź i baw się dobrze. Zapewniamy pozytywne emocje oraz możliwość poznania nowej pasji! Zawsze kontrolujemy zapisy żeby liczba kobiet i mężczyzn była taka sama lub bardzo zbliżona. To gwarantuje maksymalny komfort dla każdego kursanta.
Zatem jeżeli jesteś osobą, która:
✅ chce nauczyć się tańczyć
✅poznać nowych ludzi
✅dobrze się przy tym bawić
✅mieć jeszcze więcej energii do działania
✅wykorzystać zdobyte umiejętności na imprezach (nie tylko Latino) / weselach i innych okazjach
… to powinieneś być razem z Nami na warsztatach, które odbędą się już 11 czerwca w Katowicach.
🍀🎼🍀
Poprowadzi je założyciel Akademii Latino Tomek wraz ze swoją taneczną partnerką Martyną. Przyjdź, zobacz, zatańcz i znajdź swoją kolejną pasję.
***KOSZT***
Cena promocyjna:
50 zł –> Dla pierwszych 8 zapisanych osób
***KIEDY I GDZIE?***
11 czerwca w centrum Katowic! Liczba miejsc ograniczona jest do 20. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Wypełnij poniższy formularz rejestracyjny: https://forms.gle/3SRoLyrjXvmX7K4f6
❓❓Masz pytania ❓❓
Zapraszamy do kontaktu: 727-984-784 lub w wiadomości prywatnej na naszym FanPage.
Daj koniecznie znać o tym wydarzeniu swoim znajomym, zapisz termin w kalendarzu i widzimy się niebawem na Bachacie od Podstaw!

 

Bachata… jest prostym tańcem. Podstawowego kroku nauczymy Cię w ciągu kilku minut. Następnie w każdym kolejnym tygodniu naszych zajęć dodamy kolejne elementy, które sprawią, że szybko nabierzesz wprawy i stwierdzisz: „Umiem tańczyć Bachate”.

Link do głównego wydarzenia na Facebook znajdziesz tutaj:

Regularny kurs Bachaty w Sosnowcu

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszymi zajęciami obowiązują wcześniejsze zapisy internetowe.  Napisz wiadomość na naszym FanPage lub skorzystaj z zakładki „Kontakt

Ważne!

Na zajęciach nie musisz mieć pary (dokonujemy częstych rotacji). Weź ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii i chęci do zdobywania nowych umiejętności.

Data: 2 lipiec (zajęcia odbywają się w każdy czwartek)*

Miejscowość: Sosnowiec, Legionów 7A

Godzina: 19.00 – 20.30

*Obowiązują zapisy internetowe

Cena: 

Posiadacze kart sportowych (Benefit, OK. System) – 10 zł za pojedyncze zajęcia

Reszta Świata:

Pojedyncze zajęcia – 20 zł

Karnet (4 wejścia) – 60 zł

Prowadzący: Tomasz Zębala  & Ania Jankowiak

Szybki kontakt: 727-984-784

Wszystkie szczegóły dotyczące aktualnych terminów naszych zajęć na Śląsku znajdziesz na stronie www.akademialatino.pl

 

BACHATA OD PODSTAW – REGULARNY KURS PRZYSPIESZONY

Mamy przyjemność  zaprosić Cię na przyspieszony 2 miesięczny regularny kurs „Bachata od Podstaw” organizowany przez Akademię Latino. Pierwsze zajęcia odbędą się już 2 lipca w centrum Sosnowca!

Kilka słów o Bachacie…

To jeden z najpopularniejszych stylów Latino, który wywodzi się z dalekiej Dominikany. Tańczą go miliony osób na całym świecie. Bachata to gwarancja doskonałej wspólnej zabawy (świetna atmosfera podczas zajęć) oraz możliwość poznania wielu ciekawych osób.  Teraz również Ty masz niepowtarzalną okazję żeby pod okiem  doświadczonych instruktorów Akademii Latino nauczyć się Bachaty  i  aktywnie spędzić czwartkowe wieczory.

 

Zobacz jak wygląda Bachata w praktyce:

 

Co o Akademii Latino sądzą jej kursanci?

Serdecznie polecam Akademię Latino, zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych fanów gorących rytmów. Profesjonalizm połączony ze swobodną atmosferą stwarza idealne warunki do nauki tańca i świetnej zabawy. Grono wykwalifikowanych instruktorów zawsze chętnie służy pomocą . Z niecierpliwością oczekuje kolejnych zajęć i imprez tanecznych. Do zatańczenia!

Agnieszka Musioł

Pomimo wieloletniego doświadczenia nie sądziłem, że taniec będzie w stanie mnie czymś zaskoczyć. Człowiek jednak uczy się całe życie, a Akademia Latino to świetne miejsce do poszerzania swoich tanecznych horyzontów. Interesujące zajęcia w miłej atmosferze i indywidualne podejście do każdego kursanta, to niewątpliwie największy plus kursów prowadzonych przez Tomka i Martę. Gorąco polecam zarówno tym którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem jak i osobom bardziej doświadczonym. Naprawdę warto!

Rupert Dryl

Polecam warsztaty organizowane przez Akademię Latino! Skorzystałam z ich usług i jestem naprawdę zadowolona z uzyskanych efektów. Zajęcia są bardzo profesjonalne i odbywają się w świetnej atmosferze pełnej dobrego humoru.

Ewa Nowakowska

Gdzie wykorzystasz nowo nabyte umiejętności?

Poza regularnymi zajęciami tańca w Sosnowcu organizujemy także weekendowe warsztaty taneczne, w których również możesz wziąć udział. Dodatkowo Bachata doskonale nadaje się na wesela oraz inne wydarzenia okolicznościowe.

 

Zobacz materiał z imprezy otwarcia Akademii Latino w Fame Club:

Co jeszcze zyskasz biorąc udział w naszych warsztatach?

  • Dodamy Cię do zamkniętej grupy naszych kursantów na platformie społecznościowej Facebook. Dzięki temu będziesz mógł utrzymywać kontakt z nowo poznanymi osobami oraz otrzymasz dodatkowe wsparcie od naszych instruktorów
  • Staniesz się członkiem Klubu Akademii Latino. (wspólne wyjścia integracyjne, najlepsze ceny na organizowane projekty i wiele innych niespodzianek)

Galeria zdjęć

Jaka jest cena?

            Posiadacze kart sportowych (Benefit, OK. System) – 10 zł za pojedyncze zajęcia

Reszta Świata:

Pojedyncze zajęcia – 20 zł

Karnet (4 wejścia) – 60 zł

Płatne na miejscu przed rozpoczęciem zajęć.

Najbliższe terminy bachatowych spotkań:

02.07. 2020 – 19.00 do 20.30

09.07. 2020 – 19.00 do 20.30

16.07. 2020 – 19.00 do 20.30

 

Zapraszamy również na weekendowe 4,5 godzinne warsztaty Bachaty od Podstaw, które odbędą się już 1 sierpnia w Sosnowcu  „Bachata Weekendowo”